Sevgili öğrenci aradaşlarımız
Bu artık "Son Otobüs” diyerek düzenlediğimiz oy otobüsü kampanyamızın devamı olan sponsorlu biletlerimiz ile oy vermek için gösterdiğiniz çabaya İlginiz için çok teşekkür ederiz.
Artık yeni kayıt almıyoruz. Önümüzdeki 48 saat içinde listedeki kişilerin bilet işlemlerini bitirmeyi planlıyoruz. Değişime olan inancınız ve sorumluluk sahibi, aydın vatandaşlar olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederiz!
#oyver #herşeyçokgüzelolacak #sandığagit
@TAGeziPlatform
Bu artık "Son Otobüs” diyerek düzenlediğimiz oy otobüsü kampanyamızın devamı olan sponsorlu biletlerimiz ile oy vermek için gösterdiğiniz çabaya İlginiz için çok teşekkür ederiz.
Artık yeni kayıt almıyoruz. Önümüzdeki 48 saat içinde listedeki kişilerin bilet işlemlerini bitirmeyi planlıyoruz. Değişime olan inancınız ve sorumluluk sahibi, aydın vatandaşlar olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederiz!
#oyver #herşeyçokgüzelolacak #sandığagit
@TAGeziPlatform
Turkish American Gezi Platform hakkında:
Biz, 2013’un Mayıs ayında Türkiye’de yaşanan Gezi Parkı olaylarını takiben, San Francisco’da organize olmuş, bağımsız bir sivil toplum kuruluşuyuz. Amacımız Türkiye’deki demokrasi, insan ve hayvan hakları, ifade özgürlüğü, hukukun üstünlüğü ve çevre bilincinin gelişmesine destek olmaktır. 2013 yılından beri aktif, Kaliforniya da yasayan ülkem için yurt dışından ne yapabilirim diyen Türk vatandaşları ve %100 gönüllüler ile yürütülen bir kuruluştur. |